hakkımızda

Bpt İnşaat Konut Projeleri Hakkında

Ali & Son Bulding Construction P.T.Y LTD 1993 yılında Avusturalya’nın Brisbane şehrinde faaliyetlerine başlamış olup geçirdiği 20 yıllık süre zarfında Avusturalya’nın başarılı şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Hala faaliyetlerine devam etmektedir.

Landies Dolphin şirketinin Avustralya Brisbane şehrinde yapmış olduğu Springfiald ve Farstlakes projelerinde 2001 den 2005 e kadar her yıl , imalatlarını zamanında, eksiksiz tamamladığı ve satıştaki üstün başarısı için ödül almıştır.

Üstlenmiş olduğu Villa projelerini başarı ile tamamladıktan sonra 2009 yılında Antalya’da BPT İNŞAAT EMLAK TURİZM GIDA SAN. TİC. LTD ŞTİ olarak ikinci bir şirket kurmuş, bölgenin elit semtlerinden birisi olan Liman mahallesinde, Konyaaltı sahiline yürüme mesafesinde 2 adet projesini hayata geçirmiştir . Bunlardan ilki Botanik Resort olup diğeri ise Cevahir Residence'dır.

Farklı mimari konsepti ve denize yakınlığı ile sizlere elit bir yaşam sunmayı hedeflerken konut projelerimizde; konfor ve rahatlığı, şıklık ve zerafeti sizlere sunmayı başarmıştır.

spotlar 1
spotlar 2
spotlar 3Kiralık Daireler